Własna firma jest dla tych, którzy kochają wolność i niezależność. chociaż fiskus ciśnie, klienci wybrzydzają, kontrole męczą, to i tak poczucie niezależności i swobody decydowania jest nieporównywane z pracą najemną. Poczucie, że sami utrzymujemy siebie i innych, że mamy możliwość wdrożenia w życie własnych pomysłów i decydowania o swoich priorytetach, dla wielu osób jest niezbędnym warunkiem zadowolenia i satysfakcji.

Moda na przedsiębiorczość nie maleje. Dla niektórych z nas własna firma to zwyczajne bycie na swoim, w formie samozatrudnienia jako freelancer. Posiadanie własnej firmy może mieć też wymiar znacznie szerszy, kiedy to na przykład mamy kilku pracowników, lokal oraz środki trwałe. Tak więc zakres własnego biznesu może być różny, ale powody zakładania są podobne.

Kurs jest skierowany do wszystkich chętnych na założenie własnej firmy i zainteresowanych jej powodzeniem na rynku. Kursanci dowiedzą się jakie dylematy mogą towarzyszyć podczas zakładania firmy oraz jakie działania należy podjąć w pierwszej kolejności.
Kurs jest dosyć krótki, ponieważ zawiera tylko 18 stron, jednak warto się z nim zapoznać, wiedzy nigdy za wiele.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kursu

PEŁNY KURS